Öğrenciler Doyasıya Eğlendi Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, ilçede gerçekleşen çalışmalarda vatandaşlar ile birlikte imece usulü çalıştıklarını belirtti.

Borçka halkına hizmet vermeye devam edeceğini söyleyen Orhan, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına tekrardan aday olduğunu belirterek Borçka halkının beklentilerini karşılamayı hedeflediğini söyledi.

Belediye Başkanlığı sürecinde Borçka’da gerçekleşen Tiyatro Festivali ile unutulmaz bir deneyim yaşadıklarını söyleyen Orhan “Bir belediye başkanı için aday olup olmamak önemlidir ama halkın bunu takdir edip etmemesi de önemlidir. Evet bizim böyle bir niyetimiz var partimizde uygun görürse bizde tekrar adayız ve Borçka için hizmete devam edeceğiz. Öyle çok makam, mevki meraklısı bir insan olmadan yeri ve zamanında bu işi bırakmayı becerebilen bir siyasetçi ve belediye başkanı olmak istiyorum. Vardır bazen yıllarca dönem dönem belediye başkanlığı oluyor ama olsun. Kendi adıma çok doğru bulmuyorum. Neden; tadında, zirvede bırakmak lazım gençlere yol açmak lazım ve bu işi güzel yapmak lazım. Bizim buradan bir beklentimiz yok önemli olan Borçka’nın beklentilerini karşılamak. Borçka ile birlikte biz çok güzel çalışmalar yaptık. Tiyatro festivali benim için unutulmaz bir anı olarak kalacak belki de birçok vatandaş içinde öyle. Mesela biz zaman zaman parke taşı döşedik imece usulü yaptık. Birlikte Borçka’yı güzelleştirmek için birlikte çalıştık” ifadelerine yer verdi.

Haber: Çiğdem ARSLAN

Editör: Editör Masası