Borçka Belediyesi, müzik tutkunlarını heyecanlandıran bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Borçka Belediyesi Kadın Korosu, Bragi Dans Topluluğu ile bir araya gelerek unutulmaz bir Nostalji Konseri düzenliyor. Eşsiz bir atmosferde gerçekleşecek olan konser, tüm Borçkalıları 4 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00'de Atatürk Ortaokulu Gösteri Salonu'nda buluşturacak.

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Müziğin büyüleyici dünyasında nostaljik bir yolculuğa çıkmak isteyen herkesi bu özel konsere davet ediyoruz. Borçka Belediyesi Kadın Korosu ve Bragi Dans Topluluğu'nun muhteşem performansıyla unutulmaz anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz" dedi.

Borçka 103. Yıl Dönümünü Kutladı Borçka 103. Yıl Dönümünü Kutladı

Etkinlik, müzik ve dansın eşsiz uyumunu keşfetmek isteyen herkes için bir fırsat sunuyor. Katılımcılar, geçmişten günümüze uzanan sevilen şarkılar eşliğinde keyifli bir gece geçirecek.

Nostalji Konseri'ne katılmak isteyenler için biletler Atatürk Ortaokulu Gösteri Salonu girişinde ve Borçka Belediyesi'nde temin edilebilir.

Editör: Editör Masası