Hopa Belediye Başkanı Utku Cihan, CHP İlçe Binasında partililer ile ilçe danışma toplantısı yaptı

Hopa’dan seslendi Hopa’dan seslendi

Hopa Belediye Başkanı Utku Cihan, bugün Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Binasında CHP Kadın Kolları, CHP Gençlik Kolları, İlçe yönetimi, belediye meclis üyeleri ve Artvin CHP İl Başkanı Orhan Atan ile bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimleri hakkında değerlendirmelerinde konuşulduğu buluşmada kadın kolları seçimi hakkında bilgiler verildi.

Genel Merkezden gelen yazıya istinaden 6 Mayıs 2024 günü Kadın Kolları Üye Çizelgesi askıya çıkmış olup 13 Mayıs 2024 Saat 18.00’da askıdan ineceği kaydedildi. Kadın Kolları İlçe Seçimi 20.05.2023-23.06.2023 tarihleri arasında İlçe Başkanlığı tarafından belirlenen bir tarihte yapılacağı ve belirlenen tarihte üyelere bildirileceği aktarıldı.Whatsapp Image 2024 05 07 At 19.26.11

Başkan Yardımcısı Gökhan Bıyıklı, gerçekleşen buluşmada Hopa’nın güncel konularına da değinerek bilgiler verdi. Sokak hayvanları noktasında kısırlaştırma ve barınak konularında açıklama yaparak Hopa’da 350’ye yakın sokak köpeği olduğu bilgisini verdi. İlçede sokak köpekleri konusunda şikayetlerin var olduğunu söyleyen Bıyıklı, kısırlaştırılan hayvanlara küpe takılacağını ve 70 hasta köpeğin toplandığını dile getirdi. 153 numaralı yeni hattın oluşturulacağını ve bu hat ile birlikte yaralı ve hasta köpeklerin toplanacağını belirtti.

Toplantının devamında Belediye Başkanı Utku Cihan, kendisine soruların soruları cevaplayarak bilgi alışverişinde bulundu.

Editör: Editör Masası