Artvin Gazetecilik Basın Yayın Şirketi çatısı altında hizmet veren Gündem Artvin İnternet Haber Sitesi ve Artvin’de Haber Gazetesi sahipleri İsmet Başar Gazeteleri sahibi Yeni dönm seçilen Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.
Hopa Belediye Başkanlığı’na seçilen Utku Cihan’a gazeteciler hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Başkanlık makamında gazetecileri kabul eden Cihan, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Cihan, burada yaptığı konuşmada, yerel basının toplum üzerindeki etkisi ve önemine değinerek, yerel medyanın, toplumsal bilinç oluşturmanın yanı sıra yerel yönetimlerle halk arasında köprü görevi gördüğünü vurguladı.
Cihan, "Yerel basın, hemşehrilerimizin sesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda yerel yönetimlerin çalışmalarını halka aktararak şeffaflığı artırıyor. Bu yüzden yerel medyanın güçlendirilmesi ve desteklenmesi çok önemli." dedi.
Cihan, gazetecilere ve medya çalışanlarına çalışmalarında başarılar dileyerek, yerel basının her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti.6582A062 Cf07 4A44 85D5 753C7F28Efc1
Hopa’da yapılacak olan çalışmalara da değinen Cihan, “Bambaşka Hopa için çıktığımız hizmet yolunda vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir bir ilçe hayal ediyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızı başlattık.” diye konuştu.
Sohbet havasında gerçekleşen ziyaret iyi niyet ve temennilerin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek sona erdi.

İliç’teki Gibi Bir Çevre Felaket Yaşamak İstemiyoruz.” İliç’teki Gibi Bir Çevre Felaket Yaşamak İstemiyoruz.”

Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim’e hayırlı olsun ziyareti.
Başkanlık makamında gazetecileri kabul eden Ataselim, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sohbet havasında gerçekleşen ziyaret, iyi niyet ve temennilerin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek sona erdi.
Kemalpaşa Belediye Başkanlığı’na seçilen Yılmaz’a gazeteciler hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Başkanlık makamında gazetecileri kabul eden Yılmaz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, “Medya ile düzenli olarak bir araya gelmek, şeffaflık prensibimizin ve halka hesap verilebilirlik anlayışımızın bir parçası olacak. Sizlerle paylaştığımız bilgilerin, toplumumuzun bilinçlenmesine ve projelerimiz hakkında fikir sahibi olmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.
Türkiye’nin Orta Asya ve Kafkaslara açılan kapısı olan Kemalpaşa’nın Türkiye hakkında ilk ön bilgiyi verdiğini belirten Yılmaz, “İlçemizi kullanarak ülkemize giren turistler ilk olarak burada fikir sahibi oluyor. Türkiye’nin vitrini olma gibi bir özelliğimiz var. Ülkemizi en iyi yerlere getirmek içim gerek CHP’li belediyelerden gerekse merkezi yönetimden payımızı almak istiyoruz. Bunu da kavga diliyle değil sağlıklı iletişim kurarak yapacağız.”
Sohbet havasında gerçekleşen ziyaret iyi niyet ve temennilerin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek sona erdi.I M G 20240424 W A00071

Editör: Editör Masası